KART BORCU TAKSİTLENDİRME

Taksitlendirme için Banka mı? Biz mi?

       Kredi kartı borcu hemen herkesin ortak sorunlarından biri haline gelmişken devletin geliştirmiş olduğu yöntemlerin de hiç biri çözüm üretmedi.Kart borçları adeta bir çığ gibi büyürken birçoğu bu kart borcu yükü altında kalıp ezilirken birçoğu farklı yöntemler deneyerek üstelik sanıldığı gibi zorlanmadan kolay bir şekilde borç yükünden rahatlıkla çıkabiliyorlar.

Kart borcu yükünü omuzlarınızdan alan kredi kartı borcu taksitlendirme sistemi borçlarınızdan kurtulabilmeniz için en rahat ve güvenilir bir yol. Sizde kart limitinizin tamamını kullanan ve artık sadece asgari rakamı ödeyebilen biriyseniz bu da demektir siz hiçbir zaman borcunuzu değil bankaya faiz ödüyorsunuz demektir. Daha pratik bir şekilde anlatmak gerekirse eğer.

plus danışmanlık

İyi düşünün, bankalara aylarca bitmeyen borç ödemeye devam etmeyin..

Varsayalım bankaya asgari tutarı ödeyerek devam ederseniz.

10.000 TL kredi kartına borçlandığınızı düşünelim, bankaya ödeyeceğimizi asgari tutar aylık % 20 ve ya % 25 olarak bankalara göre değişmekte. Bu rakamda yaklaşık 2.000 TL’dir bu rakamı ödedikten sonra bankaya olan borcunuz 8.000 TL faizsiz anaparanızın borcu kalır, kalan borca ise banka aylık %5 gibi bir faiz ekler yani buda yaklaşık 8.000 için 700 TL gibi bir rakam ortaya çıkarır. Yani diğer ayki borcunuz 8.000 TL değil 8.700 TL gibi bir borcunuz olur. Bu şekilde devam edildikçe kredi kartı borcunuz bitene kadar %85 i kadar faiz ödemiş olursunuz yani borcunuz kadar faiz bölümünü ödemiş olursunuz.

Kredi kartı taksitlendirme sistemini kullanırsanız.

10.000 TL’lik borcunuza karşılık aylık ortalama %5 faizin yerine 12 ay için bir kereye mahsus olmak üzere %11 vade farkı sayesinde borcunuzu taksitlendirirsiniz. Üstelik kredi kartı borcu taksitlendirme sisteminde taksit erteleme olanağıyla beraber aynı zaman da ilk 4 ay da hiçbir şey ödemeyerek birkaç rahat bir nefes alarak 5. Aydan itibaren kart borcunuzun ilk taksitini ödemeye başlamış oluyorsunuz. 12 ay boyunca 10.000 TL’lik bir borç için 833 TL aylık bankaya taksitlerinizi ödemiş olursunuz. Taksitlendirme hesaplama sistemimizle toplam borcunuzu yazıp aylık ne kadar ödemeyle borcunuzu kapatabileceğinizi öğrenin.

Tercih sizin yılık % 85 faiz ödemek mi yoksa bir kereye mahsus %11 vade farkı vererek borcunuzu ödemek mi sizce hangisi mantıklı?
Hemen danışmanlarımızdan detaylı bilgi alın ve borçlarınızdan kurtulun.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s